با ساده ترین ابزارها لوستر بسازید

یک لوستر بسیار بیشتر از یک منبع نور است. حال و هوای اتاق را تنظیم می کند. این فرصتی را برای القای سبک خود در یک فضا ارائه می دهد.

لوستر فانتزی همچنین می تواند یک صرفه جویی هوشمند در فضا باشد.

جولی سوزا، خالق محتوای مستقر در بوستون که ایده‌های درخشان خود را در TikTok به اشتراک می‌گذارد، می‌گوید: «من ترجیح می‌دهم از چراغ‌های آویز در اتاق خواب استفاده کنم، زیرا به شما فضای بیشتری برای کار در میزهای خواب می‌دهد.

لوستر مدرن هیچ چیز بدتر از نداشتن فضای کافی برای قرار دادن آب، تلفن و هر چیز دیگری که تمایل داریم قبل از خواب روی میز خواب خود قرار دهیم وجود ندارد.

اگرچه مفهوم لوستر ممکن است گران‌قیمت را به ذهن متبادر کند، شمعدان‌های عتیقه، سوسا و دیگر سازندگان ایده‌های زیادی برای ساختن چراغ‌های آویز خود و ارائه بیانیه‌ای با هر بودجه‌ای دارند.

لوستر پذیرایی کلاسیک چه هدف زیبایی شناسی شما قدیمی و خوش خلق باشد یا مدرن و روشن، در اینجا پنج لوستر الهام بخش DIY از TikTok و Instagram آورده شده است.

آویزهای مدرن وسط قرن
سوزا (@theavant_garde) می‌گوید که از او الهام گرفته شده است که لامپ‌های آویز اواسط قرن مدرن خود را پس از اینکه روی چند سبد در فروشگاه صنایع دستی محلی‌اش اتفاق افتاد، بسازد.

من عاشق استفاده از سبدهای بافته شده به عنوان روکش سایه های آویز هستم. یکی دیگر از گزینه های سرگرم کننده این است که چند کاسه پیدا کنید و با سوراخ کردن یک سوراخ به اندازه کافی در پایین، آنها را به سایه های آویز لوستر DIY تبدیل کنید.

لوستر سقفی برای این پروژه خاص، سوزا گفت که این روند بسیار آسان بود.

من از آویزهای سبک پلاگینی که در آمازون پیدا کردم استفاده کردم و چون بافت سبد پهن‌تر بود، توانستم به آرامی آن‌ها را به اندازه کافی از هم جدا کنم تا بتوانم آویزها را قبل از اینکه دوباره ببندم، از بین ببرم.

سپس از قلاب‌های Command برای آویزان کردن آن‌ها از سقف استفاده کردم و سیم‌هایی را که از دیوار پایین می‌رفتند با روکش‌هایی پنهان کردم.»

  • منابع:
    1. 5 DIY Chandelier Styles to Try Even If You Don’t Own a Glue Gun

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.